Vedoucí finanční účtárny - hlavní účetní

Náplň práce:

- Plná zodpovědnost za vedení účetního oddělení
- Metodické řízení menšího kolektivu účetních
- Zodpovědnost za vedení skladového hospodářství
- Úzká spolupráce s ostatními odděleními
- Spolupráce s auditory, úřady, daňovým poradcem
- Zodpovědnost za evidenci majetku, odpisy, BOZP
- Spolupráce na tvorbě vnitropodnikových směrnic

Požadavky:

- Zkušenosti s řízením účetního oddělení
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ
- Pečlivost, spolehlivost, loajalita, logické myšlení
- Aktivní přístup, schopnost rozhodovat, flexibilita
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- Příjemné pracovní prostředí
- Velmi zajímavé finanční podmínky
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Program zaměstnaneckých výhod
- Vzdělávací systém

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím své CV. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Jana Zimmermannová
Telefon: +420 234 715 000