Sort koordinátor, 220 Kč/hod., Praha 5

Pro našeho významného klienta, světového lídra v oblasti doručování zásilek hledáme vhodné kandidáty na pozici Sort koordinátora. Pracovní doba: 16:00 - 22:00 hod. režim PONDĚLÍ - PÁTEK, 2 - 3 směny/týden. Zajímavé finanční ohodnocení 220 Kč/hod. Nástup ihned.

Náplň práce:

• Koordinace a spolupráce týmu na roztřídění exportních zásilek
• Fyzická kontrola dokumentace,
• Spolupráce s celním oddělením
• Příprava zásilek na bezpečnostní kontrolu
• Skenování čárových kódů za účelem evidence zásilek
• Zajištěni převozu zásilek na nakládku letadla a s tím spojené dokumentace
• Komunikace prostřednictvím emailu či krátkých reportů
• Zajištění nakládky kamiónu s tím spojené se zajištěním dokumentace v papírové i elektronické podobě.

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- praxe v řízení dodávkového vozidla
- řidičský průkaz skupiny B
- pečlivost, spolehlivost, časovou flexibilitu a samostatnost
- dobrý zdravotní stav
- ukončené středoškolské vzdělání
- základní znalost MS Office
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
- předchozí praxe v logistice výhodou

Pracovní doba:

16:00 - 22:00 hod. - REŽIM PONDĚLÍ AŽ PÁTEK, 2 - 3 směny/týden

Nabízíme:

- velmi zajímavé finanční ohodnocení 220 Kč/hod.
- nástup ihned
- pracoviště Praha 5 Zličín
- zázemí silné zahraniční firmy

V případě zájmu zašlete prosím svůj aktuální životopis. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000