Obchodní manažer až 50 tisíc, služ. auto, zázemí rod. firmy

Hledáme:

Hledáme obchodníka, který bude mít volné ruce a neomezenou působnost v regionech. Potřebujeme týmového hráče, který dokáže využít toho, že má firma obrovský akviziční potenciál. Jsme menší firma, takže pokud hledáš něco jako druhou rodinu, neváhej napsat. Rádi tě poznáme!
Pozice je vhodná také pro ty, kteří mají ambice postupně převzít vedení pobočky. My Vám k tomu nabídneme firemní vůz i pro soukromé účely, možnost občasné práce z domu, notebook, mobilní telefon a především pohodu menšího, dobře sehraného kolektivu. Pravidelné pracoviště v Židlochovicích.

Náplň práce:

- Péče o stávající klienty
- Získávaní nových obchodních partnerů
- Technické poradenství k našim produktům a návrhy systémových řešení
- Kompletní prodejno-obchodní realizace od kalkulace po uzavření obchodního případu

Požadujeme:

- Stavební nebo strojařské vzdělání (podmínkou), vysokoškolské vzdělání výhodou
- Znalosti alespoň jedné z oblastí: protipožární odvětrání, přirozeného větrání nebo systémy denního prosvětlení nutností
- Komunikativní znalost NJ (minimálně na úrovni pokročilý)-
- Zkušenost s prodejem alespoň 5 let
- Samostatnost, komunikativnost, týmový hráč
- Proaktivní přístup

Nabízíme:

- Služební auto, notebook, mobilní telefon
- Místo výkonu práce - sídlo firmy v Židlochovicích
- Možnost občasné práce z domu
- Možnost růstu na pozici jednatele
- Na dobrého kandidáta si rádi počkáme

Veronika Čechová
Nové sady 988/2
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143