Dlouhodobá brigáda - recepční, středa + čtvrtek, Praha 2

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici recepční VŽDY VE STŘEDU a ČTVRTEK. Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Nástup ihned. Pracoviště Praha 2.

Náplň práce

- administrativní práce (pošta, emaily, telefony, administrativní ad hoc podpora)
- uvítání a uvádění klientů
- zajištění chodu recepce
- příprava občerstvení pro klienty

Požadujeme:

- časovou flexibilitu - STŘEDA a ČTVRTEK od 7:30 - 17:00 hod.,
- příjemné a reprezentativní vystupování
- AJ na komunikativní úrovni
- MS office uživatelská znalost
- samostatnost a pečlivost

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí v české agentuře
- možnost získání praxe v administrativě
- hodinová odměna 120 Kč/hod.
- dlouhodobá spolupráce
- nástup ihned

V případě zájmu zašlete prosím své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000