HR manager, 50-70 000, 13 plat + další benefity

Máte zkušenosti v HR světě už pár let a láká Vás nová výzva? Rád(a) máte ve věcech svůj systém a baví Vás komunikovat v angličtině? Chcete pracovat pro firmu se sídlem v USA a působností v mnoha zemích Evropy? Hledáme manažera, který se postará o naši pobočku v Brně a bude v rámci lidských zdrojů proaktivně ovlivňovat její chod.
Pokud máte zkušenosti s prací ve firmě se zahraniční působností, je to pro nás velké plus. Nemá cenu to více rozebírat, pokud máte zájem, rádi se s Vámi setkáme osobně.

Jaký je pro nás dokonalý kandidát?

• proklientsky zaměřený
• flexibilní, pečlivý, dochvilný a kreativní
• angličtina je pro něj zábava (B2/C1)
• s minimální praxí 3-5 v oblasti lidských zdrojů
• ví co znamenají pojmy jako je Payroll, Employee relations a Performance management
• umí pracovat s počítačem na pokročilé úrovni

Co takovému kandidátovi nabídneme?

• velmi zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu
• možnost Homeoffice
• pracovní smlouvu na HPP
• práci pro rodinou firmu, ale jistotu mezinárodního holdingu
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat
• flexibilní začátek pracovní doby
• výzvu a příležitost

Jaká bude Vaše náplň práce?

• řídit proces odměňování
• řídit náborový proces
• řešit případné stížnosti ze strany zaměstnanců
• tvorba reportů pro mateřskou společnost
• tvorba a realizace interních směrnic a manuálů v oblasti HR
• komunikace se zaměstnanci
• podpora managementu/výroby v oblasti HR
• udržování přátelské atmosféry ve firmě
• zpracování podkladů pro účetní oddělení

Petr Jarolím
Údolní 4
62100 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931