Obchodní manažer, vysoký fixní základ + neomezené provize

Hledáme:

Do naší rodinné firmy s 25letou tradicí hledáme nového obchodního manažera, který „převezme“ žezlo po našem stávajícím, který odchází bohužel do důchodu. Samozřejmostí je podpora v začátcích a dokonalé zaučení od minulého kolegy.
Nabídneme Vám samostatnou práci, ve velmi dobře zavedeném regionu (1/3 republiky) s výborně vybudovanými vazbami na pravidelné zákazníky. Mimo skutečně nadstandardního platu a jasně nastavených provizí je k dispozici mnoho benefitů jako například luxusní služební automobil i k soukromým účelům, stravenky, home office.

Náplň práce:

- Osobní jednání s klienty (telefonu a emailu se určitě taky nevyhnete)
- Prezentace služeb a produktů u zákazníka
- Aktivní a pasivní obchod s nástroji a stroji

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání v oboru strojním, stavebním nebo elektro
- angličtinu na úrovni B2/C1 slovem i písmem
- znalost čtení technické dokumentace
- řidičský průkaz sk. B.
- zkušenosti s přímým obchodem technických produktů podmínkou (min.10 let).
- zodpovědnost, proklientský přístup, ochota cestovat v rámci regionu

Nabízíme:

- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Luxusní služební vůz i k soukromým účelům
- Práci ve stabilní společnosti rodinného typu (25 let na trhu)
- Prostor pro uplatnění vlastních nápadů
- Penzijní připojištění
- Notebook
- Stravenky
- Mobilní telefon
- Home office

Veronika Čechová
Údolní
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143