Vykládka kamionů, po-pá (22-6h), práce na HPP

Náplň práce:

• vykládka kamionů
• manipulace s materiálem a výrobky
• obsluha VZV (oprávnění pro manipulaci není podmínkou)
• místo výkonu práce - Praha 6

Požadavky:

• ochotu pracovat pouze noční směny (pondělí – pátek, 22.00 – 6.00 h)
• aktivní přístup k práci
• samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
• fyzickou zdatnost

Nabízíme:

• dobré mzdové ohodnocení 23 - 26000 Kč
• práci na HPP
• Stravenky v hodnotě Kč 110,- z toho Kč 60,- přispívá zaměstnavatel
• 5 týdnů dovolené
• práci ve stabilní výrobní společnosti
• nástup možný ihned
• po zapracování možnost bonusů ke mzdě

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím své CV nebo nás kontaktujte na telefonu 234 715 000. Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci.

Jana Zimmermannová
Telefon: +420 234 715 000