IT Support

Jsi student, který by rád pracoval pro mezinárodní firmu na pozici IT Support? Jsi zodpovědný, pečlivý, spolehlivý a máš prozákaznický přístup? Jsi k dispozici 20/25 hodin týdně a rád bys získal zkušenosti? Máš angličtinu alespoň na úrovni B1 a máš zájem o IT? Rád se učíš novým věcem?

Pokud sis na všechny otázky odpověděl ano, tak hledáme právě tebe.

Náplň práce:

- Kontrola a archivace dokumentů
- Prace s hardwarem
- Řešení problému s HW/SW
- Podpora IT teamu
- Ad hoc úkoly

Co požadujeme:

- Proaktivita, pracovitost a pečlivost
- Zájem a základní povědomí o IT
- Angličtinu minimálně na úrovni B1/B2
- Časová flexibilita 20/25 hodin týdně

Co můžeš získat:

- Cenné pracovní zkušenosti v mezinárodní společnosti
- Platové ohodnocení 130 Kč/hod.
- Možnost kariérního postupu
- Práci v moderním prostředí na Praze 4 - Chodov
- Dlouhodobou spolupráci
- Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete své aktuální CV.

Anna Churáňová
Telefon: +420 724 520 224