Obchodník přes telefon 25 000 fix, roční "šalinkarta zdarma"

NEJEDNÁ SE O PRODEJ ENERGIE ANI TELEFONÍCH SLUŽEB!
Pro každého našeho zaměstnance nabízíme flexibilní začátek pracovní doby. Chceš po telefonu jednat pouze s majiteli firem a nabízet jim produkt, který má smysl pro jejich zaměstnance?
Chceš mít do životopisu další super obchodní zkušenost pro mezinárodní firmu, která je na českém trhu již 24 let a v zahraničí už brzo oslaví 40? Hledáš místo, kde si tě budou vážit a náležitě tě za tvou práci ocení?
K tomu roční „šalinkarta“ zdarma, plně hrazené stravenky, penzijní a životní pojištění a hlavně flexibilní začátek pracovní doby.

Náplň práce:

- pracovat budeš od pondělí do pátku
- budeš na základě databází a dalších prostředků nabízet nepostradatelný produkt
- tvými klienty budou firmy, nikoliv soukromé osoby
- Z 80% budeš dělat akvizici, z 20% péči o stávající klienty
- ze začátku se budeš muset o produktech naučit, ale pak už ti to půjde od ruky
- dostaneš se i k tvorbě smluv a jejich úpravám

Musíš být:

- proklientsky zaměřený
- zvládat pokročilejší argumentaci
- komunikativní a práce s lidmi tě musí bavit
- rozený obchodník, kterého si vychováme
- můžeš být čerstvým absolventem, ale drobná zkušenost je vítána

Nabízíme:

- pracovní smlouvu na HPP
- plně hrazené stravenky 90 Kč,-
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- flexibilní začátek pracovní doby
- roční kupón MHD
- příspěvek na relaxaci, dovolenou, kulturní akce nebo sportovní aktivity
- práci v centru Brna
- šéfa, který tě nenechá ve „štychu“
Neboj se napsat, třeba právě ty jsi náš nový kolega.

Petr Jarolím
Údolní 4
62100 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931