Skladník, Praha západ – Chrášťany, příspěvek na dopravu

Pro našeho významného klienta, firmu zabývající se přepravou zásilek, hledáme vhodné zaměstnance na pozici Skladník. Místo pracoviště: Praha západ – Chrášťany.

Náplň práce:

• sortace zásilek, jejich naskladňování a vyskladňování
• práce se scannerem
• obsluha VZV (oprávnění pro manipulaci není podmínkou, ale výhodou)
• 3 směnný provoz (ranní, odpolední, večerní/noční) pracovní doba 8 hodin
• místo výkonu práce: Praha západ – Chrášťany

Požadavky:

• aktivní přístup k práci
• samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
• fyzickou zdatnost
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• dobré mzdové ohodnocení (25-27.000 Kč)
• příplatek za noční práci 35%
• práci na HPP
• stravenky v hodnotě Kč 100,– z toho Kč 55,– přispívá zaměstnavatel
• po zkušební době příspěvek na dopravu Kč 800,- hrubého měsíčně
• 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days + 1 den volna navíc
• práci ve stabilní nadnárodní společnosti
• nástup možný ihned nebo dle dohody
• po zapracování možnost bonusů ke mzdě

Jana Zimmermannová
Telefon: +420 234 715 000