Medicínské překlady, z FJ do AJ, 240 Kč/hod.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici MEDICÍNSKÝCH PŘEKLADŮ s výbornou francouzštinou + výbornou angličtinou. Překlady budou z francouzštiny do angličtiny.

Náplň práce:

- práce s lékařskými dokumenty v online systému a jejich překlad z francouzštiny do angličtiny
- zadávání dat
- zpracování dokumentů

Požadujeme:

- francouzský jazyk - min. úroveň B2
- anglický jazyk - min. úroveň B2
- odborné zkušenosti s překlady z francouzštiny do angličtiny
- bakalářský nebo magisterský titul
- předchozí lékařské zkušenosti nebo zkušenosti s farmakovigilancí - výhodou

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení 240 Kč/ hod.
- práci v příjemném prostředí významné mezinárodní společnosti
- rozsah práce 20 hod./týden nebo dle dohody
- pracoviště - Praha 7 Holešovice, u stanice metra

V případě zájmu zašlete prosím své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000