Office Support, mezinárodní firma, Praha 4

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní outsourcingovou společnost Accenture, hledáme vhodného kandidáta na pozici Office Support, s nástupem ihned a dlouhodobou spolupráci. Pracoviště Praha 4, Chodov.

Náplň práce:

- kompletní organizační zajištění chodu kanceláře
- pomoc při přípravě meetingů, občerstvení
- asistence při spojování videokonferencí
- komunikace s dodavateli, techniky, zaměstnanci správy budovy
- kontrola kanceláří a report případných nedostatků

Požadujeme:

- časová flexibilita - PÁTEK CELÝ DEN + ostatní dny flexibilně - 20 hod./týden
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- čistý trestní rejstřík
- AJ - mírně pokročilá úroveň

Nabízíme:

- práci v příjemném pracovním prostředí mezinárodní společnosti
- pracoviště Praha 4, Chodov
- brigáda vhodná pro studenty VŠ
- dlouhodobá spolupráce
- odměna 130 Kč/ hod.
- nástup ihned

V případě zájmu, zašlete prosím své aktuální CV. Děkujeme.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000