Recepční - nepravidelné záskoky 150 - 170 Kč/hod.

Máte zájem o brigádu, ale máte nepravidelný rozvrh a chcete něco flexibilního? Pro naše klienty hledáme brigádníky na firemní recepce na nárazové záskoky.
Ve chvíli kdy si stálý/á recepční bere dovolenou či je nemocný/á, zkontaktujeme Vás a domluvíme se, zda můžete zaskočit nebo nikoliv. Je tak možné kombinovat více různých recepcí měsíčně a směny si plánovat podle toho, jak se Vám to hodí!

Náplň práce:

- zajištění chodu recepce - běžná agenda
- administrativní práce (pošta, emaily apod.)
- uvítání a uvedení příchozích hostů

Požadujeme:

- reprezentativní vystupování
- časová flexibilita (nárazové záskoky - občas i ze dne na den
- AJ na komunikativní úrovni
- MS Office na uživatelské úrovni

Nabízíme:

- flexibilní brigádu, kombinování různých recepcí během měsíce
- pracovní poměr - DPP
- příjemné pracovní prostředí
- využití anglického jazyka
- hodinovou odměnu 150 Kč - 170 Kč/hod.

V případě zájmu, pošlete prosím své CV.

Petra Babková
Telefon: +420 234 715 000