PŘEKLADY AJ/ČJ - farmaceutická společnost

Pro zahraniční farmaceutickou společnost do oddělení registrace léčiv hledáme překladatele dokumentace z angličtiny do češtiny, na poloviční úvazek - rozvržení pracovní doby je možné dle potřeb uchazeče.

Náplň práce:-

- překlady dokumentů k registraci léčiv - kontrola přeložených, doplnění překladů
- práce s PC
- spolupráce s ostatními členy týmu registrace léčiv

Nabízíme:

- práci na poloviční úvazek
- týdenní rozvržení pracovní doby při odpracování 20 hodin je na zaměstnanci
- nástup od prosince 2019 nebo dříve
- práci v přátelském kolektivu, na Praze 5

Požadujeme:

- perfektní znalost angličtiny - zejména písemná forma
- perfektní znalost češtiny - bezchybná gramatika
- znalost práce na PC

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím CV.
Děkujeme.

Vanda Mahelová
Telefon: +420 234 715 000