30.000 pro Vás není motivací? Servisní technik strojů

Pozice "Servisní technik strojů pro zpracování plechu" Vám nabízí samostatnou práci, v jasně definovaném regionu bez předpokladu přespávání mimo domov. Mimo skutečně nadstandardního platu je k dispozici mnoho benefitů jako například služební automobil, stravenky aj. Proplácen je i čas, kdy pro technika není plánován servisní zásah. Budete provádět servis strojů prvotřídní, prémiové kvality.

Náplň práce:

- Instalace stroje, nastavení, zprovoznění
- Servisní zásahy pravidelné i mimořádné
- Školení obsluhy strojů
- Technické poradenství – hotline
- Regionem jsou kraje Západočeský, Severočeský, Jihočeský a Středočeský

Nabízíme:

- Služební vůz i pro soukromé účely
- 13. plat + odměny
- Jasně definovaný region bez nutnosti přespávání mimo domov
- Proplácen je i čas, kdy pro technika není plánován servisní zásah.
- Práci pro rodinnou firmu (25 let na trhu)
- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké výhody
- Odborný profesní růst
- PC a mobilní telefon
- Home office

Požadujeme:

- Preferujeme uchazeče s minimálně středoškolským vzděláním v oboru strojním, stavebním nebo elektro
- Prokazatelné zkušenosti v servisní činnosti podmínkou (min.5 let).
- Dobré znalosti oborů hydraulika, pneumatika, elektro
- Požadujeme dobrou znalost angličtiny slovem i písmem (schopnost rozumět manuálům ke strojům v AJ, případně schopnost účastnit se školení v AJ)
- Znalost čtení technických výkresů a manuální zručnost
- Řidičský průkaz sk. B.

Pro více informací reagujte na nabídku. Třeba budete právě Vy naším novým kolegou.

Veronika Čechová
Údolní
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143