Kolega do výroby, průměr 23.000,- + mnoho benefitů

Hledáme:

Rád se učíte novým věcem a nemáte rádi rutinní práci? Nemáte hromadu zkušeností, ale rádi byste se usadili ve firmě s rodinnou atmosférou? Chceme právě Vás. Firma ocení Vaši loajalitu a dobré pracovní výsledky. 13 a 14 plat příspěvek na dopravu a mnoho dalších benefitů zmíněno níže. V případě přesčasu Vám vše proplatíme. Práce v čistém, moderním a vytápěném prostředí s možností kariérního postupu. Když se práci naučíte perfektně, zanedlouho se z Vás stane mistr.

Za dobrou práci odměna:

O svoje zaměstnance pečujeme a nabízíme k pravidelnému příjmu opravdu mnoho benefitů.
- Průměrný měsíční výdělek je 23 000 (po zohlednění všech příplatků a ročních benefitů)
- Velice zajímavé, různorodé zaměstnanecké výhody
-Příspěvek na stravování
-13,14 plat
-Věrnostní odměny 3,5,10,20
-Náborové příspěvky
-Stravenky
-Odměny za odpracované hodiny ve svátky (nad rámec zákona)
-Odměny za produktivitu
-Odměny za sobotní směny (nad rámec zákona)
-Příspěvky při životních jubilejních
-Příspěvek na dopravu
-Odměny za mimořádné směny

Náplň práce:

-Manipulace s materiálem
-Rozmanité výrobní činnosti od dílčích manuálních úkolů až po obsluhu strojů
-V této práci se opravdu nudit nebudete

Jakého kandidáta hledáme:

-Jste-li muž, který má zájem o dlouhodobou spolupráci a chce s námi tvořit tým a společně se podílet na tom, aby se nám pracovalo dobře, jste pro nás tím pravým.
-Máte-li alespoň SŠ vzdělání, případně výuční list, čekáme na Vás.
-Máte zkušenost z výroby? Oceníme to.
-Jste-li navíc osoba samostatná a pečlivá? Stojíme o Vás.

Veronika Čechová
Údolní
60200 Brno
Česká republika
Telefon: +420 603 226 143