Operátor farmaceutické výroby, Praha 4

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se farmaceutickou výrobou, hledáme kandidáty na pozici Operátor/ka výroby – pracoviště je v Praze 4 - Michli. Nástup je možný ihned nebo dohodou.
Nabízíme velice zajímavé benefity – viz níže.

Náplň práce:

• Obsluha automatické blistrovací a kartonovací linky
• Manipulace s produkty při balení do přepravních obalů
• Vyplňování dokumentace
• Dvousměnný režim (PONDĚLÍ – PÁTEK – ranní 6:00 – 14:45 a odpolední 13:30 – 21:45), možnost práce v sobotu za příplatek 1000 Kč

Za dobrou práci odměna:

• Mzda 21.000 Kč hrubého + variabilní složka cca 20% měsíčně + možnost dalšího navýšení (i v rámci zkušební doby)
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky v hodnotě Kč 100,- z toho Kč 80,- přispívá zaměstnavatel
• Příspěvek na penzijní připojištění se státním příspěvkem a na soukromé životní pojištění – 3% z hrubé mzdy (po zkuš. době)
• Očkování zaměstnanců a rodinných příslušníků proti chřipce, závodní preventivní péče
• Zvýhodněná nabídka hlasových a datových tarifů pro zaměstnance v pracovním poměru po zkušební době
• A v neposlední řadě příjemné čisté pracovní prostředí
• Stabilizační a věrnostní odměny po 10. letech nepřetržitého výkonu práce
• Vzdělávání zaměstnanců v souvislosti s pracovním zařazením

Požadujeme:

• SOU/SŠ vzdělání (výhodou vzdělání v oboru farmaceutickém nebo potravinářském)
• Manuální zručnost
• Spolehlivost, pečlivost, odpovědnost
• Čistý výpis z rejstříku trestů

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím své CV nebo nás kontaktujte na telefonu 234 715 000. Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci.

Jana Zimmermannová
Telefon: +402 234 715 000