Obchod se špetkou marketingu s fixem 25 000,-

Hledáme:

POZOR, příležitost pro absolventy i pro uchazeče z jiných oborů!

S telefonem jsi kamarád a nebojíš se argumentovat, počítat a mluvit o ceně? Chceš mít do životopisu super obchodní zkušenost pro mezinárodní firmu? Nejsi fluktuant a rád se učíš od špiček v oboru? Jestli ANO, chceme právě tebe ! Dostaneš 25 000 fix + férové provize bez stropu. K tomu ti dáme roční „šalinkartu“ zdarma, plně hrazené stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, flexibilní začátek pracovní doby. Když nebudeš mít jen nohy na stole, reálná výplata se ti bude pohybovat okolo 40 000,- .

Co bude náplň tvé budoucí práce?

- ráno si uvaříš kávu nebo čaj
- pracovat budeš od pondělí do pátku
- rádi bychom Vám svěřili část akvizičních aktivit
- nebude to jen o akvizici, ale také o následné klientské péči
- zkrátka hledáme novou krev, nadšence pro doplnění našeho týmu, který bude plně zaučen od zkušených kolegů
- ze začátku se budeš muset o produktech naučit, ale pak už ti to půjde od ruky

Musíš být:

- Komunikativní
- Asertivní
- Průbojný
- zvládat pokročilejší argumentaci
- je pro tebe komunikace s lidmi koníčkem
- nebojíš se čísel
- určitě využijete i zkušenosti z oblasti administrativy pro přípravu smluv pro klienty
- dáme příležitost i absolventům s obchodním potenciálem

Co za to nabídneme?

- pracovní smlouvu na HPP
- plně hrazené stravenky
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- flexibilní začátek pracovní doby
- roční kupón MHD
- příspěvek na relaxaci, dovolenou, kulturní akce nebo sportovní aktivity
- práci v centru Brna
- super kolegy a šéfa

Nebojte se změny a napište! Odpovíme každému!

Petr Jarolím
Údolní 4
62100 Brno
Česká republika
Telefon: +420 724 509 931