FLORISTA/ TKA - květinářství Belles Fleurs

AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. je jednou z vedoucích personálních agentur a na českém trhu pracovních míst působí již od roku 1994.
Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování pracovních nabídek v Čechách i na Moravě.

Máte zkušenosti s květinovou vazbou? Chcete pracovat v moderním květinářství a mít možnost i profesního růstu? Chcete slušný plat, zajímavé benefity, smlouvu na hlavní pracovní poměr a náborový příspěvek 9000 Kč? Zkuste spolupráci s Belles Fleurs:-)

Náš dlouholetý partner, společnost Belles Fleurs, jedno z nejmodernějších květinářství s jedinečným konceptem, hledá vzhledem k rozšiřování týmu nového kolegu nebo kolegyni na místo floristy nebo floristky do svého týmu.
Pobočky jsou v současné době čtyři a to na Praze 1, 2 a 7.
Pokud budete mít o zaměstnání v Belles Fleurs zájem, stačí odpovědět na tento inzerát, nebo kontaktovat přímo Belles Fleurs na jejich webových stránkách www.bellesfleurs.cz nebo jim pošlete mail na prace@bellesfleurs.cz

Belles Fleurs je francouzsky "krásné květiny" - a to rozhodně květinářství má - jak francouzskou eleganci, tak krásné květiny i květinové vazby.
Zabývají se i poradenstvím, aranžmá pro firmy - vítáni jsou i zahradníci a všichni kdo znají a milují květiny a mají zkušenosti s vazbou kytic:-)

Hlavní oblasti zodpovědnosti:

- vazby kytic - do obchodu i e-shopu
- prodej řezaných květin a doplňkového sortimentu
- komunikace se zákazníky
- příjem objednávek, včetně e-shopu
- úprava prodejny a příprava aranžmá
- práce s pokladnou

Požadujeme:

- znalosti květin a nezbytnou lásku ke květinám:-)
- vzdělání v oboru nebo zkušenosti s vazbou kytic
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- energického a komunikativního člověka
- týmového ducha

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci
- smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup dle dohody, možnost ihned nebo dohodou
- kreativní práci v příjemném prostředí
- pravidelná školení nových trendů v moderní floristice
- velmi dobré finanční ohodnocení - základní plat, osobní ohodnocení a bonus z prodeje - dle kvality práce a přístupu je možnost velmi zajímavého výdělku

Pokud Vás nabídka zaujala, stačí odpovědět na tento inzerát, poslat email na vanda.heide@axial.cz, nebo kontaktovat přímo společnost Belles Fleurs, na jejich stránkách www.bellesfleurs.cz

Axial i Belles Fleurs se těší na spolupráci:-)

Kontakt:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Vanda Mahelová
Telefon: +420 234 715 000