40 000,- za tvůj zájem o techniku?

Hledáme:

Jsi čerstvým absolventem školy s technickým zaměřením, nebo už nějaké zkušenosti v oboru máš, ale není jich mnoho? Rád pracuješ v kanceláři, ale občas potřebuješ i na vzduch? Potom jsi ideální kandidát na pozici Specialista vzdálené podpory pro plynové vytápěcí systémy. Rozšiřujeme tým ve firmě s přátelskou atmosférou a téměř nulovou fluktuací. V první řadě nabízíme stabilitu (zaujímáme přední pozici na trhu vytápění již 26 let). Dostaneš firemní auto i k soukromým účelům, stravenky, notebook, telefon, dokonce můžeš navštěvovat kurz italštiny přímo ve firmě. K tomu všemu 25 000,- Kč fixní základ ve zkušební době a po ní si odneseš daleko více díky férovému motivačnímu systému.

Náplň tvé budoucí práce:

- Práci od pondělí do pátku v moderní firmě
- Ze začátku se budeš muset mnohé naučit, čeká tě důkladné zaškolení i v terénu
- Budeš spolupracovat se servisním dispečinkem, servisními techniky a specialisty na vytápěcí technologie
- Při řešení technických záležitostí vyjedeš do terénu po ČR, někdy i na Slovensko
- Budeš radit klientům přes telefon a email, většinou jak znovu zprovoznit zařízení

Jsi ideální kandidát pokud:

- jsi loajální osoba, která zapadne do našeho týmu
- technika je tvůj koníček
- rád se učíš novým věcem
- nebojíš se řešit stresové situace
- jsi pro klientsky zaměřený
- pokud máš vyhlášku 50, máš velkou výhodu
- bez řidičáku skupiny B to nepůjde
- jsi zručný a nemáš obě ruce levé

Co nabídneme my tobě?

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- 110 Kč plně hrazené stravenky
- férový provizní systém
- automobil i k soukromým účelům
- notebook a telefon
- 25 dní dovolené
- kurz Italštiny ve firmě
- práci v moderním pracovním prostředí s kuchyňkou
- super šéfa a kolegy
- nudit se u nás nebudeš

Nebojte se změny a napište! Chop se příležitosti, dokud je ve hře.