Key Account Manager

Společnost Up Česká republika, s. r. o., působí v České republice již od roku 1995. Specializujeme se na motivační programy pro zaměstnance.
Naším úkolem je sestavit optimální řešení daňově výhodných benefitů pro každého klienta – papírové i elektronické stravenky a poukázky na volnočasové aktivity v oblasti kultury, sportu, vzdělávání, zdraví, cestování, relaxace, nákupu knih.
Jste fascinován příležitostí pečovat o významné VIP klienty? Jsou náročné akvizice Vaší vášní?
Přidejte se k nám na pozici Key Account Manager!

Náplň práce:

Budete mít na starosti akvizici, nadstandardní opečovávání a retenci nejvýznamnějších klientů. Vaší prací bude nabízet portfolio různých benefitů, komplexní motivační řešení speciálně navržené pro TOP klienty v regionu Praha.

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• Prokazatelné výrazné zkušenosti s prodejem B2B
• Mimořádný cit pro péči o klienty a schopnost dlouhodobého rozvoje nadstandardních vztahů s klienty
• Schopnost zanechávat u klientů stopu exkluzivní spolupráce
• Časovou flexibilitu dle potřeb klienta
• Osobní šarm/charisma
• Neutichající zápal pro realizaci obtížných úkolů
• Nevyhnutelná znalost anglického jazyka
• AJ – mírně pokročilá

Nabízíme:

• Možnosti nebývalé seberealizace
• Zaškolením kolegy, kteří poradí i pomohou
• Firemním prostředím, které Vás osloví svojí atmosférou s dobrou náladou a francouzským know-how
• Příspěvkem na penzijní připojištění či na životní pojištění
• 5 týdny dovolené
• Možností zrelaxovat ve wellness, vzít rodinu na vysněnou dovolenou, upevnit své zdraví sportem či vitamíny nebo prožít nevšední kulturní zážitek díky benefitnímu programu cafeterie

Adresa pracoviště:

Zelený pruh 1560/99, 14000 Praha 4 - Braník, Česká republika

Jana Zimmermannová
Telefon: +402 234 715 000