Telesales Consultant Praha, 28-38 tis.

Společnost Up Česká republika, s. r. o., působí v České republice již od roku 1995. Specializujeme se na motivační programy pro zaměstnance.
Naším úkolem je sestavit optimální řešení daňově výhodných benefitů pro každého klienta – papírové i elektronické stravenky a poukázky na volnočasové aktivity v oblasti kultury, sportu, vzdělávání, zdraví, cestování, relaxace, nákupu knih.

Přidejte se k nám na pozici: Telesales Consultant

Náplň práce:

• Aktivně udržovat a rozvíjet obchodní vztahy s našimi stávajícími i budoucími klienty po telefonu.
• Navrhovat klientům optimální řešení zaměstnaneckých benefitů a motivaci jejich zaměstnanců.
• Aktivně rozšiřovat svou klientskou databázi s pomocí kolegů - tvoji klienti budou převážně ze segmentu malých a středních firem (zaměstnavatelé).
• Nedílnou součástí tvé práce bude i administrativa spojená s uzavíráním smluv.

Požadujeme:

• Příjemné vystupování a pozitivní vztah k lidem.
• Nadšení a aktivní přístup.
• Orientaci na výsledek.
• Energickou osobnost s chutí učit se.
• Zodpovědnost a samostatnost.

Nabízíme:

• Fixní plat a provizní systém bez stropu vyplácený měsíčně.
• Oběd zaplatíš stravenkami plně hrazenými zaměstnavatelem.
• Myslíme i na zadní kolečka – přispějeme Ti na penzijní připojištění či na životní pojištění.
• Zaplatíme za Tebe i cestu do práce v podobě ročního kupónu na MHD.
• Po práci můžeš relaxovat ve wellness, vzít rodinu na dovolenou, sportovat nebo prožít nevšední kulturní zážitek díky benefitnímu programu cafeterie.
• Odpočívat budeš během 5ti týdnů dovolené.
• Pracujeme od PO – PÁ s flexibilním začátkem pracovní doby.
• Pracujeme z pohodlí kanceláře – s klienty komunikuješ telefonicky a emailem.
• Hned jak k nám nastoupíš, čeká tě školení produktů a všeho, co budeš k úspěchu potřebovat.
• Nástup ihned nebo dle dohody

Místo pracoviště: Zelený pruh 1560/99 Praha 4