Lékař, primář - L2, L3 - Sušice (obecní byt)

Do znovuobnovené nemocnice v Sušici přijmeme kandidáty na pracovní pozice:
Lékař L2, Lékař L3, Lékař L3 – primář (interní oddělení, oddělení následné péče)

Požadavky:

- Vzdělání nejlépe v oboru: chirurgie, interna, všeobecné lékařství
- Kvalifikace L2, L3, L3 - primář (interna, následná péče)
- Občanská a morální bezúhonnost
- Profesionalita, kolegialita
- Chuť podílet se na vzniku nového pracoviště

Nabízíme:

- Příležitost realizovat svoje představy o fungování zdravotnictví
- Velmi atraktivní mzdové ohodnocení
- Závodní stravování
- Nástup dohodou
- Přednostní přidělení obecního bytu
- Náborový příspěvek
- Sportovní vyžití v nově vybudovaném areálu, ale i v krásné přírodě

Pracovní náplň

Plnění všech povinností při zajištění nepřetržitého provozu nemocnice.

Adresa pracoviště:

Sušice

Jana Zimmermannová
Telefon: +420 234 715 000