Obchodní manažer, služ. auto, nást. mzda 35.000,-

Pozice „Obchodní manažer" Vám nabízí možnost zásadním způsobem ovlivňovat hospodářské výsledky společnosti a tím mít kontrolu nad svým výdělkem. Pozice je vhodná také pro ty, kteří mají ambice postupně převzít vedení pobočky. My Vám k tomu nabídneme firemní vůz i pro soukromé účely, možnost občasné práce z domu, notebook, mobilní telefon a především pohodu menšího, dobře sehraného kolektivu. Pravidelné pracoviště v Židlochovicích.

Náplň práce:

- Pravidelný kontakt se stávajícími obchodními partnery
- Získávaní nových obchodních partnerů
- Technické poradenství k našim produktům a návrhy systémových řešení
- Kompletní prodejno-obchodní realizace od kalkulace po uzavření obchodního případu
- Intenzivní spolupráce s ústředím firmy

Požadujeme:

- Stavební nebo strojařské vzdělání (podmínkou), vysokoškolské vzdělání výhodou
- Značné vědomosti z alespoň jedné z oblastí: protipožární odvětrání, přirozeného větrání nebo systémy denního prosvětlení
- Komunikativní znalost NJ podmínkou (minimálně na úrovni pokročilý)
- Zkušenost s prodejem alespoň 5 let
- Vysoké nasazení
- Samostatnost, komunikativnost, týmový hráč

Nabízíme:

- Zázemí stabilní internacionální společnosti, korektní jednání
- Služební auto, notebook, mobilní telefon
- Místo výkonu práce - sídlo firmy v Židlochovicích
- Možnost občasné práce z domu
- Finanční ohodnocení v závislosti od vzdělání a praxe dle dohody
- Nástup dle dohody

Nebojte se, odpovězte a udělejte ve svém životě změnu!