Flexibilní Chůva , USA - Praha, plný úvazek

Aupair - chůva do české rodiny v USA / Florida

Do příjemné české rodiny s jedním dítětem ve věku 6 let hledáme aupair-chůvu pro práci v plném režimu. Místo výkonu práce - převážně USA, chův musí být ochotna cestovat.
Náplň práce: péče o dítě, částečné vzdělávání - úměrně věku dítěte, hry, pobyt venku. Drobná pomoc v domácnosti nesmí být chůvě na obtíž stejně tak jako příprava stravy pro dítě a péče o dětský pokoj a prádlo.

Požadavky :

- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání pedagogického směru pro MŠ či první stupeň ZŠ, či oboru vychovatelství
- zodpovědnost, organizační schopnosti, spolehlivost pozitivní přístup k životu
- hravost a přirozená inteligence
- sportovně založená
- nekuřačka
- nutná alespoň komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

- plný pracovní úvazek
- velmi zajímavé finanční ohodnocení
- stravování + ubytování
- víza a letenky
- možnost cest s rodinou po světě
- práce 5 dní + 2 dny volno
- dovolená
- úvazek 2 roky, zkušební doba na místě je 3 měsíce

Nástup září 2019.

Prosíme o zaslání životopisu s přehledem praxe a zkušeností péče o děti. Dále uvítáme motivační list. Děkujeme