Technolog - dotované stravné, docházkové bonusy

Pro našeho klienta, významnou společnost s dlouholetou českou tradicí, která se zaměřuje na slévárenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Náplň práce:

• Zpracování technologických postupů pro výrobu modelů a odlitků z OCELOLITINY
• Vytváření geometrií strojnických dílů a odlitků pomocí CAD systému SolidWorks na základě dodání výkresové dokumentace, případně 3D dat odběratelů
• Provádění simulace tuhnutí a chladnutí odlitků pomocí programu QuickCast

Požadavky:

• Vysokoškolské vzdělání ve strojním oboru, slévárenském nebo hutnickém nebo SPŠ slévárenská
• 3 roky praxe
• Čtení výkresové dokumentace
• Dobrá pracovní morálka
• Pečlivost, samostatnost
• Znalost na PC

Nabízíme:

• 5 týdnů dovolené
• Dotované stravné
• Penzijní připojištění
• Parkování před areálem
• Docházkové bonusy
• Vitamínové preparáty
• Příplatky za odpolední a noční směnu

V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat