Pro milovníky výzev! Specialista call centra - 20 000 Kč fix

Máš rád výzvy?
Chceš si zlepšit své komunikační a vyjednávací dovednosti?
V tom případě neváhej a čti dál!

Práce je vhodná i pro absolventy, kteří chtějí svůj životopis obohatit a nabrat zkušenosti z rychle se rozvíjející společnosti.

Pro našeho klienta aktuálně hledáme energické a komunikativní parťáky, kteří se nebojí, a chtějí se stát součástí mladého energického kolektivu!

Náplň práce:

• Budete telefonicky kontaktovat pouze klienty, které známe
• Budete zpracovávat podklady klientů na PC
• Budete pracovat s interními systémy

Požadavky:

• SŠ vzdělání
• Čistý trestní rejstřík
• Znalost práce na PC
• Jsi komunikativní a spolehlivý
• To ostatní tě naučíme

Najdeš u nás:

• Jistotu a stabilitu
• Možnost kariérního růstu a fixního platu (po půl roce na 25.000 Kč, po roce 28.000 Kč)
• Fixní plat + odměny až 12.000 Kč
• Stabilní pracovní doba
• Mladý a energický kolektiv
• Možnost volby benefitů – výběr mezi finanční částkou nebo benefity (stravenky, MultiSport karta, poukázky na wellness, příspěvky na penzijní pojištění, firemní tarif, …)

Pokud máš zájem, tak neváhej, a kontaktuj nás přes odpovědní formulář.