HOSPODYNĚ v domácnosti 2x- 4x týdně- Průhonice/Dolní Břežany

Rozumíme lidem a jejich potřebám. V oblasti vyhledávání a náboru specialistů působíme již od roku 1994 a za tu dobu jsme si vybudovali místo jedné z vedoucích personálních agentur na českém trhu.
Jsme AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. a náš tým tvoří ti nejlepší profesionálové v oboru. Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování práce.

Úklid domácnosti - Průhonice nebo Dolní Břežany

Do domácnosti v Průhonicích nebo Dolních Břežanech hledáme zkušenou a pečlivou hospodyni. Do obou domácností se jezdí 2x týdně, uchazečka si může vybrat Průhonice nebo Dolní Břežany na dojíždění 2x týdně, případně jezdit do obou domácností - v tomto případě by úvazek dohromady činil 4 dny v týdnu a výdělek by se pohyboval mezi 32 a 40 tis, dle odpracovaných hodin.

Náplň práce:

Náplní práce je plný úklid včetně údržby kuchyně , koupelen a skleněných ploch, stírání prachu, luxování, vytírání , praní a žehlení + veškeré další činnosti související s údržbou a provozem velkého domu.

Požadavky na uchazeče:

- časová flexibilita do jedné domácnosti 2x týdně 8 - 10 hodin, ne dva po sobě jdoucí dny
- zkušenost, preciznost a pečlivost v úklidu
- absolutní spolehlivost a dochvilnost
- předchozí doložitelná zkušenost práce v úklidu - domácnost/hotel - nutná ověřitelná reference
- dlouhodobá spolupráce

Nabízíme:

- velmi příjemné pracovní prostředí v luxusním interiéru
- pravidelný a nadstandardní výdělek (250 - 300 Kč za hodinu)
- pravidelná pracovní doba - 2x týdně 8- 10 hodin

V případě, že by Vás nabídka zaujala, odpovězte prosím na tento inzerát, ozveme se Vám co nejdříve. Prosíme připojte krátce popsané Vaše zkušenosti nebo životopis.

Kontakt:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Kateřina Bílá
Telefon: +420 234 715 082