PERSONALISTIKA - pro maminku s AJ, hledající 1/2 úvazek

Rozumíme lidem a jejich potřebám. V oblasti vyhledávání a náboru specialistů působíme již od roku 1994 a za tu dobu jsme si vybudovali místo jedné z vedoucích personálních agentur na českém trhu.
Jsme AXIAL PERSONNEL AGENCY s.r.o. a náš tým tvoří ti nejlepší profesionálové v oboru. Nabízíme komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování práce.

Máte zkušenosti z administrativy, rádi komunikujete s lidmi, máte zkušenosti s výchovou vlastních dětí a provozem domácnosti, umíte anglicky a hledáte práci na poloviční úvazek, ve které se nebudete nudit? :-)

Co budete vlastně dělat?

Tato pozice je součástí 3 členného týmu, který má na starost hledání chův nebo hospodyň do rodin, které potřebují pomoc s domácností a hlídáním dětí - proto opravdu cílíme na maminky, které si veškerá úskalí s rodinným koloběhem dokáží reálně představit a umí se zaměřit na podstatné věci.
Na této pozici se tedy hodně komunikuje - s rodinami, se zájemci o práci a je nutné propojit ty nejvhodnější pracovníky s potřebami jednotlivých rodin.
Admistrativa je samozřejmou součástí práce - je nutné řešit objednávky, zadat inzerci k hledání výpomoci v rodině, případně najít správného pracovníka v databázi. Následně je potřeba sepsat prezentaci pro rodinu a dohodnout schůzku.

Co potřebujeme od Vás:

Určitě je nutná schopnost výborně zvládat administrativu a nezbytné jsou perfektní komunikační schopnosti a profesionální vystupování.
Vzhledem ke specifické práci musíme trvat na osobní zkušenosti s dětmi a vedením domácnosti, pokud jste sami využívali nebo využíváte pomoc v domácnosti, tím lépe:-)
Pozice je tedy vhodná pro ty, kteří jsou třeba po rodičovské dovolené a hledají práci na poloviční úvazek - a nebo máte už větší děti, ale chcete jim stále věnovat svůj čas.
Angličtina na komunikativní úrovni je velmi potřebná - polovina rodin, se kterými spolupracujeme, nejsou česky hovořící.

Na oplátku můžeme nabídnout:

Jsme stabilní, menší, ryze česká společnost, se sídlem v centru Prahy, u Masarykova nádraží.
Jsme více než kolegové, známe se dlouho a prostě - jsme přátelé.
Jsme také matky - máme pochopení pro vše, co nás s dětmi potkává a dokážeme vyjít vstříc časovým potřebám.
Jsme zodpovědní a pracovití lidé, kteří dotahují věci do konce a náš nový kolega se na nás může stoprocentně spolehnout - to samé samozřejmě očekáváme i od něj:-)
Pracujeme s lidmi - tím se naše práce nikdy nestane nudnou.

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, prosím pošlete své CV a pokud se Vám chce, i spolu s motivačním dopisem:-) k rukám p. Heide. Děkujeme a budeme se těšit na případnou spolupráci.

Kontakt:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Vanda Heide
Telefon: +420 234 715 000