Registrace-recruitment

Přejít na nabídku práce
Přejít na nabídku brigád

Postupy při registraci a spolupráci v oblasti recruitment

  1. Registrace je možná osobně návštěvou naší kanceláře či elektronicky přes www.axial.cz.
  2. Pokud vás zaujme některý z inzerátů naší agentury, zašlete spolu s motivačním dopisem (stručné vyjádření proč se o danou pozici ucházíte, jeden odstavec textu stačí) Vaše strukturované CV (přehledně zpracovaný životopis, ideálně s fotografií) na adresu uvedeného konzultanta, případně na recruitment@axial. cz.
  3. Po obdržení CV od nás obdržíte automatickou odpověď o doručení Vašeho životopisu, budete vyzváni, abyste zaslali žádost o souhlas se zpracováním osobních údajů a zařadíme Vás do databáze.
  4. Pokud jste, dle údajů ve Vašem životopise, vhodným kandidátem na některou pracovní nabídku, budete neprodleně přizváni k osobnímu pohovoru. V opačném případě Vás budeme kontaktovat, až když se pro Vás vhodná pracovní nabídka vyskytne. Jako solidní firma Vás musíme upozornit i na situaci, kdy kontaktováni nebudete, pokud pro Vás vhodnou pracovní nabídkou dlouhodobě nedisponujeme. Vzhledem k objemu zpracovaných životopisů není bohužel v našich silách každému ze zájemců se v takovém případě osobně omluvit, ačkoli bychom to velice rádi udělali.
  5. Po pohovoru s naším konzultantem se vyjádříte, zda máte zájem, aby byl Váš životopis zaslán do společnosti, u které je volné pracovní místo, na které jste reagovali.
  6. Probíhá výběrové řízení, pohovor u firmy, kam jsme zaslali Vaše materiály. Termín schůzky i výsledek tohoto pohovoru vám zprostředkujeme.
  7. V případě úspěšného výběrového řízení se domluvíte na nástupu do nového zaměstnání.
  8. V každém případě od nás získáváte zpětnou vazbu a souhrn rad a doporučení pro Vaši další kariéru.
  9. Veškeré aktuální nabídky práce můžete sledovat na našich www v sekci nabídky práce, dále na významných pracovních portálech ( např. www.jobs.cz, www.prace.cz, www.jobpilot.cz, www.dobraprace.cz, www.jobdnes.cz a mnohé další ).

 

Děkujeme za Vaši důvěru a s čistým svědomím Vám můžeme garantovat, že s Vaším životopisem bude nakládáno jen s Vaším souhlasem.

Jen Vy rozhodujete, kam se bude Vaše kariéra ubírat, Axial Vám na té cestě může jen maximálně pomoci.

 


Kontakty
Praha Hybernská 24, Praha 1
Tel.: +420 234 715 000
Brno Údolní 4, 602 00 Brno
Tel.: +420 542 220 009
vlajka  vlajka
Personální agentura - nabídka práce, agentura práce registrovaná při MPSV. Axial je pracovní agentura s působností po celé ČR, pobočky Praha, Brno. Nabízíme: práce a brigády, zprostředkování práce, nabídka práce a brigád, víkendové brigády, jobs, brigády pro studenty, krátkodobé brigády, pomoc při hledání práce. Vedle nabídky pro uchazeče o práci se personální agentura Axial zaměřuje i na služby pro firmy. Nabízíme např.: nábor zaměstnanců (Recruitment), vyhledání brigádníků (Temporary help), dočasné přidělení zaměstnanců (Agenturní zaměstnávání), zapůjčení a vyzkoušení zaměstnanců (Try & hire), outsourcing zaměstnanců.