Aktuality a poradna

Verze pro tisk

Omezený příjem e-mailových zpráv v sobotu 21.10.2017

Z technických důvodů bude v sobotu 21.10.2017 od 00:00 hodin do 18:00 hodin omezen příjem e-mailových zpráv na všechny adresy s doménou axial.

V případě neúspěšného doručení e-mailové zprávy se prosím pokuste o opakované doručení mimo uvedený časový interval.

Děkujeme za pochopení.

Tým Axialu

 

PERSONÁLNÍ AGENTURA VÁM POMŮŽE NALÉZT VHODNÉ ZAMĚSTNÁNÍ

Hledání práce se může proměnit v noční můru pro každého, kdo několik měsíců neúspěšně hledá zaměstnání. Nezáleží na tom, v jakém oboru, někdy opravdu záleží na štěstí a přístupu k hledání vhodné profese. I vzdělaný a potenciální perspektivní zaměstnanec může mít problém najít práci, pokud dělá zásadní chyby v prvotní komunikaci se zaměstnavateli, či neumí prodat své přednosti.

HLEDÁTE BRIGÁDNÍKY NEBO PRACOVNÍKY? ZKUSTE SLUŽBY PERSONÁLNÍ AGENTURY

Pokud máte svoji firmu, jistě občasně potřebujete zaměstnance nebo brigádníky na výpomoc. Na nahodilé události, které může přinést sezóna nebo výpadek vlastních zaměstnanců, je třeba flexibilně reagovat. Odchod vlastních zaměstnanců na mateřskou nebo navýšení množství práce může zapříčinit nemilé zmatky.

„Můžete podat inzerát na známé pracovní portály, či poptávat prostřednictvím sociálních sítí, ale musíte počítat s tím, že se vám ozve spoustu nerelevantních zájemců o práci,“ říká Renáta Šťastná z personální agentury Axial.